Wydarzenia

Hity na Czasie

Hity na CzasieHity na Czasie (Fot. sunriseavenue.com )
Bilety:

Wstęp wolny

Szczegóły imprezy:
Będzie to już czwarta edycja imprezy. Jak zapowiada Tomasz Maliszewski, szef Radia Eska w Bydgoszczy, ma ona wypełnić lukę po Bydgoszcz Hit Festiwal. - Zapewniam, że Hity na Czasie nie odbiegną formatem od ubiegłorocznego festiwalu - podkreśla Maliszewski.

Podczas koncertu, który rozpocznie się około godziny 21 na polanie Różopole w bydgoskim Myślęcinku, wystąpi 15 wykonawców: Lauri, Loona, Madox, Lolita, Shaun Baker, Wet Fingers, Manchester, Nikita, Sylwia Grzeszczak, Natalia Lesz, Honey, Robert M, Sunrise Avenue, Video oraz Agnieszka Chylińska. - Wybraliśmy artystów o największym sukcesie komercyjnym - informuje dalej szef Eski.

Każdy z wykonawców zaprezentuje jeden utwór. Po dwie piosenki zaśpiewa natomiast Agnieszka Chylińska oraz Sunrise Avenue.

Około godziny 23 na scenie pojawi się zespół Perfect, który zagra 60-minutowy koncert.

Tego dnia, oprócz części muzycznej, w Myślęcinku będzie można obejrzeć również pokazy sprawności żołnierzy, posłuchać występów chórów oraz orkiestry wojskowej. A wszystko to w ramach akcji „Pomorski Okręg Wojskowy żegna Bydgoszcz", która rozpocznie się w południe i potrwa do godziny 20.

W związku z „Hitami", uruchomione zostaną dodatkowe linie autobusowe, które, jak zapewnia Błażej Stawiarski z bydgoskiego ratusza, dowiozą mieszkańców do każdej dzielnicy Bydgoszczy. - Dlatego też apelujemy, aby bydgoszczanie zostawili samochody w garażu i skorzystali z komunikacji miejskiej - dodaje Krzysztof Kosiedowski, rzecznik prasowy Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej.

W dniu imprezy zmieniona zostanie również organizacja ruchu na ul. Gdańskiej. Od godziny 7 rano będzie można jeździć tylko w jednym kierunku.

Samochody kierowcy zostawią na pasie zieleni wzdłuż ul. Gdańskiej oraz na parkingu na terenie centrum targowo-wystawienniczego.

Pełny program imprezy jest tutaj
Komentarze i opinie Zaloguj się lub utwórz konto aby dodać komentarz.
Zakupy
reklama