Wydarzenia

Wielka Majówka w Jarosławiu

Wielka Majówka Wielka Majówka (Fot. plakat)
Szczegóły imprezy:
Dla wszystkich tych, którzy długi, majowy weekend zamierzają spędzić w Jarosławiu, Burmistrz Miasta Jarosławia oraz Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu, przygotowali specjalną ofertę, która w pierwszy weekend maja umili mieszkańcom i turystom pobyt w naszym mieście.

W sobotę 4 maja o godz. 16.00 jarosławski Rynek zapełnią rowerzyści oraz zostanie przeprowadzona akcja rozdawania kamizelek odblaskowych „Załóż odblask nie bądź „ciemny!”. Po nich ryk motorów wypełni naszą miejską przestrzeń, bowiem to właśnie wtedy Jarosławskie Stowarzyszenie Motocyklistów „MOTOR BIKE DRIVERS TEAM”, dokona otwarcia IV jarosławskiego sezonu motocyklowego. Więcej informacji na temat zlotu motocyklów znajdziecie na stronie www.motorbikejaroslaw.pl

Organizatorzy nie zapomnieli także o najmłodszych. To właśnie dla nich przygotowano specjalny kącik rozrywki, w którym gry i zabawy umilą czas naszym pociechom.

Przewidziano także szereg występów artystycznych. Na jarosławskiej scenie zaprezentuje się The Formacja, Get Break, gwiazdą wieczoru będzie Oddział Zamknięty. Dyskoteka oraz pokaz laserów zakończą ok. 22.00 tegoroczną Majówkę.

Wielka Majówka to pierwsza z organizowanych w okresie wiosenno–letnim imprez plenerowych. Pociąga za sobą cały wachlarz wydarzeń – od Nocy Zwiedzania Rynku, przez Dni Jarosławia, Lato z Radiem, Festiwal Muzyki Dawnej „Pieśń Naszych Korzeni”, na Festiwalu Muzyki Kresowej kończąc.

Komentarze i opinie Zaloguj się lub utwórz konto aby dodać komentarz.