Wydarzenia

Afromental będzie gwiazdą Dni Jędrzejowa

Zespół Afromental wystąpi w Jędrzejowie 2 czerwca.Zespół Afromental wystąpi w Jędrzejowie 2 czerwca. (Fot. archiwum zespołu)
Szczegóły imprezy:
Od 31 maja do 2 czerwca Jędrzejów będzie świętował. W tych dniach zostanie zorganizowanych szereg imprez z okazji Dni Miasta.

Obchody rozpoczną się w piątek 31 maja. Tego dnia tradycyjnie Rada Rodziców i dyrekcja Szkoły Podstawowej numer 2 w Jędrzejowie zapraszają na festyn szkolny, który odbędzie się na boisku przy szkole. Rozpocznie się on o godzinie 16.

Następnego dnia w sobotę 1 czerwca w amfiteatrze przy Centrum Kultury zorganizowany zostanie festyn z okazji Dnia Dziecka. Początek o godzinie 15. W programie między innymi koncert zespołu Litosfera, występy uczniów ze Społecznej Szkoły Muzycznej w Jędrzejowie oraz wokalistów z Małej Akademii Śpiewu. Zaprezentuje się formacja taneczna Eks-tremum, a przeboje Majki Jeżowskiej zaśpiewa Hania Wójcik. O godzinie 19.30 rozpocznie się koncert zespołu Tacy Sami – Lady Pank Show. Atrakcja dla najmłodszych będzie też darmowy lunapark.

W niedzielę 2 czerwca na placu przy Centrum Kultury o godzinie 17 rozpocznie się koncert zespołu młodzieżowego z Jędrzejowa Hardware oraz Jakub Wojtasik. Na godzinę 19 zaplanowana jest gala wręczenia statuetek „Jędrzejowianin Roku 2013". O godzinie 19.30 koncert da zespół Letko. Na godzinę 20.45 zaplanowany jest występ gwiazdy wieczoru – zespołu Afromental.

/PCH/
Komentarze i opinie Zaloguj się lub utwórz konto aby dodać komentarz.