Wydarzenia

Czerwony Fortepian - nowy lokal w Kielcach zaprasza

Czerwony FortepianCzerwony Fortepian (Fot. Michał Jaroń)
Bilety:

Bilet wstępu kosztuje 10 złotych od osoby, mile widziane kwiatki dla solenizanta zamiast biletu.

Szczegóły imprezy:
Niepowtarzalny klimat, muzyka na żywo, tematyczne imprezy i autorskie wieczory to tylko niektóre propozycje nowego kieleckiego klubu.

Andrzejki zainaugurują oficjalnie działalność Czerwonego Fortepianu, nowego miejsca na rozrywkowej mapie Kielc, które mieścić się będzie przy ulicy Bodzentyńskiej 10. Ma to być miejsce, jakiego w Kielcach jeszcze nie było, o niepowtarzalnym wystroju, muzyce i tematycznych weekendowych zabawach.

W jednym miejscu będzie można spotkać się na pysznej kawie, wypić piwo, posłuchać dobrej muzyki na żywo, ale też miksowanej przez wybitnych DJ'ów, którzy poruszają się po takich stylach jak funky, jazz, elektro swing. Weekendowe dyskoteki będą miały konkretne tematy przewodnie.

Dekadencja i jazz

- W planach jest Oldschool Party w rytmie rockabilly czy Back to Black z muzyką czarnoskórych artystów - wyjaśnia Ewa Urbańska z Atlas Studio, które zajęło się całą stroną reklamową i marketingowa klubu. - W grudniu usłyszymy nowoczesny swing, potańczymy w rytm funky, posłuchamy nowego jazzowego brzmienia, które zaserwują nam mistrzowie w swoim fachu: Max Materna, Tomek Dudek, Mateusz Kolankowski. To DJ'e ze świetnym gustem i wyczuciem stylu, którego ostoją ma być Czerwony Fortepian – dodaje.

Ale to nie koniec ciekawych pomysłów na spędzanie czasu w Czerwonym Fortepianie. - Mamy propozycje organizacji wieczorów autorskich, podróżniczych, literackich, poetyckich. To świetnie, bo w Kielcach brakuje miejsca na takie właśnie niezobowiązujące, ale bardzo ciekawe spotkania okraszone miłą rozmową, fajną muzyką i czymś mocniejszym z baru – wymienia Ewa Urbańska.

Obsługa klubu jest stylizowana przez znanego fryzjera i wizażystę Marcina Kwiecińskiego. - Proponuję im look młodzieżowy z domieszką klasyki, ale nietypowy jak na kelnerów. Ma być jazzowo i dekandencko – wyjaśnia.

Nietypowe andrzejki

Andrzejki w Czerwonym Fortepianie też są nietypowe. - W sobotę zapraszamy na imieniny Andrzeja - uśmiecha się Maciej Tamborski, właściciel klubu. - Andrzej stawia każdemu kolejkę przy barze, bo to w końcu jego święto. Nie będzie lania wosku, wróżenia z fusów czy tarota. Będzie za to dużo dobrej muzyki, którą zaserwują wspólnie Max Materna i Mateusz Kolankowski, będą bardzo stylowi ludzie i nietuzinkowy klimat. Liczmy na to, ze przyjdą do nas goście w różnym wieku, którzy znają się na muzyce, chcą się pobawić i spotkać z przyjaciółmi. Kwiatek dla solenizanta będzie traktowany jak bilet wstępu. Dla gości przewidzieliśmy atrakcyjne promocje w barze, mamy tez specjalne karty klubowe, upoważniające do stałych zniżek i bezpłatnego wstępu na wszelkie imprezy zamknięte – zachęca Maciej.

/esw/

Klub zaprasza w sobotę o godzinie 20. Obowiązuje selekcja wiekowa i stylowa.
Komentarze i opinie Zaloguj się lub utwórz konto aby dodać komentarz.
Zakupy
reklama