Wydarzenia

GENESIS Classic – Ray Wilson w Galerii Korona

Ray WilsonRay Wilson (Fot. Dawid Łukasik)
Bilety:

Wstęp bezpłatny.

Szczegóły imprezy:
Wyjątkowe muzyczne wydarzenie nie tylko dla fanów legendarnego zespołu Genesis. Szkocki wokalista, gitarzysta i kompozytor, który niegdyś zastępował słynnego Phila Collinsa, wystąpi w Kielcach na darmowym koncercie.

Podczas muzycznej uczty usłyszymy akustyczną odsłonę największych przebojów legendarnego zespołu Genesis. Nie zabraknie takich hitów jak „Follow you follow me", „No Son Of Mine", „Jesus he knows me', "Invisible Touch", „Ripples" czy „Carpet Crawlers" w wykonaniu ostatniego wokalisty tej grupy – Raya Wilsona. W programie także autorskie kompozycje Szkota, w tym utworów z jego najnowszego solowego albumu „Chasing Rainbows".

Ray Wilson został wyróżniony przez „Classic Rock Magazine" jako jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii, kompozytor, autor tekstów, ceniony zwłaszcza za sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową. – Jesteśmy przekonani, że ten wyjątkowy artysta pokaże swoją klasę podczas styczniowego koncertu w kieleckiej galerii. To niepowtarzalna okazja by uczestniczyć w tak wielkim muzycznym wydarzeniu – mówi Michał Góźdź, manager ds. marketingu Galerii Korona Kielce.

Swoją klasę Ray Wilson potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa. Wcześniej Szkocki wokalista współpracował także z takimi gwiazdami jak Armin Van Buuren, RPWL czy Scorpions.

/AWA/

Koncert z serii GENESIS Classic – Ray Wilson już w sobotę 25 stycznia o godzinie 17 w Galerii Korona Kielce.Komentarze i opinie Zaloguj się lub utwórz konto aby dodać komentarz.
Zakupy
reklama