Wydarzenia

KaeN - koncert hip-hopowy

  • Koncerty
  • AWA
Bilety:

Bilety w cenie 25 złotych do nabycia w klubie oraz sklepach Skateshop Gram i Buszek. Lokal znajduje się przy Placu Wolności 1.

Szczegóły imprezy:
Jego styl rapowania wielu porównuje do Eminema. Jego znak rozpoznawczy to czarna maska. Swój pierwszy koncert w Kielcach zagra cieszący się coraz większą popularnością polski raper KaeN. Pojawi się w najbliższą sobotę w klubie Woor.

Po serii koncertów rockowych w klubie Woor przyszedł czas na muzyczną ucztę dla fanów hip- hopu. Już w najbliższą sobotę na klubowej scenie po raz pierwszy w Kielcach wystąpi pochodzący z Sanoka raper KaeN.

Swoją przygodę z hip- hopem zaczął w 2000 roku. Wydał w podziemiu dwa albumy- ,,Żyj albo umieraj" oraz ,,Sztuka ulicy". Oficjalny debiut KaeNa to rok 2012 i pojawienie się na rynku muzycznym krążka „Od kołyski aż po grób". Obecnie twórca pracuje nad kolejnym albumem. Tymczasem utwory z debiutanckiej płyty zdobywają coraz większą popularność, a raper w czarnej masce, która stała się charakterystyczną cechą jego wizerunku, powoli dołącza do grona najbardziej rozpoznawalnych artystów polskiej sceny hip- hop.

W najbliższą sobotę oprócz koncertu KaeNa szykuje się także kilka świetnie zapowiadanych supportów. Wystąpi między innymi formacja Kielecki Punkt Widzenia, czyli Larkin i Smoku. Chłopaki z KPW zagrają koncert inaczej niż zwykle. Nowa formuła występu ma zaskoczyć publiczność. Pojawią się też premierowo kawałki z nadchodzącej płyty grupy.

Na scenie kieleckiego klubu Woor nie mogłoby zabraknąć także kobiecej reprezentacji. Zatem podczas sobotniego koncertu oprócz formacji KPW zagrają także Pola Rasta i Miriam. Imprezę poprowadzi znany fanom hip- hopu dj Łapy.

Justyna CERAZY
cerazy@echodnia.eu

Początek koncertu o godzinie 20.


Komentarze i opinie Zaloguj się lub utwórz konto aby dodać komentarz.