Wydarzenia

Lodowisko w Galerii Korona

Szczegóły imprezy:
Już w piątek, 6 grudnia, odbędzie się wielkie otwarcie sztucznego lodowiska w galerii Korona w Kielcach, jedynego w mieście pod prawdziwym dachem.

- Ruszamy w mikołajki, o godzinie 9. Tafla zostanie rozłożona na poziomie -1. Będzie miała 130 metrów kwadratowych powierzchni – mówi Michal Góźdź, menadżer w galerii Korona w Kielcach. – To będzie jedyne lodowisko pod dachem w naszym mieście. Będzie można kręcić piruety w cieple, w bluzce z krótkim rękawem.

Lodowisko będzie czynne w godzinach otwarcia galerii, czyli od 9 do 21. Wejście ma być o każdej równej godzinie, a biletem będzie paragon na 10 złotych za zakupy zrobione w „Koronie". Każde 10 złotych upoważnia do jazdy na łyżwach przez pół godziny. Sprzęt będzie można wypożyczyć za darmo. Bezpłatna będzie również szatnia, otwarta obok lodowiska.

Lodowisko będzie działać do 20 grudnia. – W tym czasie w galerii obok tafli będzie mnóstwo imprez, konkursów, występów i wspólnych przedświątecznych zajęć. Zaprosimy kilku animatorów, którzy poprowadzą między innymi wspólne malowanie pierników, figurek i innych świątecznych ozdób. Czas umilą szczudlarze czy mimowie – dodaje.

/ATA/
Komentarze i opinie Zaloguj się lub utwórz konto aby dodać komentarz.