Wydarzenia

Mistrzostwa Polski DJ'ów

Gościem specjalnym, a zarazem jurorem mistrzostw będzie światowej sławy dj’ka Coco Fay.Gościem specjalnym, a zarazem jurorem mistrzostw będzie światowej sławy dj’ka Coco Fay. (Fot. archiwum)
Szczegóły imprezy:
Tegoroczne Mistrzostwa Polski Pioneer DJ Championship 2013 odbywają się w Kielcach. Zmagania o tytuł najlepszego dj'a w Polsce będzie można podziwiać w kieleckim klubie Gin- Ger. Specjalne muzyczne show przygotowano także na scenie w Galerii Korona. Impreza rozpoczęła się w czwartek, 14 listopada i zakończy się w piątek.

W piątek, 15 listopada w programie znalazły się między innymi warsztaty miksowania nie tylko dla dj'ów, ale wszystkich zainteresowanych nowinkami technicznymi i warsztatem pracy dj'a. W piątek, o godzinie 18 na scenie w Galerii Korona przed szeroką publicznością zadebiutuje Gregory Blade- dj, który od urodzenia jest niewidomy.

Główna część mistrzostw odbędzie się w klubie Gin- Ger także w piątek. To tam uczestnicy konkursu powalczą o tytuł najlepszego dj'a w Polsce. Eliminacje rozpoczną się o godzinie 16. Mają wyłonić najlepszych, którzy z kolei zmierzą się w wielkim finale o godzinie 21.30. Podczas finału zawodników zapowiadał będzie znany prezenter Radia Eska i telewizji Eska TV Krzysztof ,,Jankes" Jankowski. Zwycięzca otrzyma ,,Złotą Płytę" oraz wysokiej jakości sprzęt dj'ski ufundowany przez organizatorów. W jury mistrzostw zasiądą światowej sławy dj'e, między innymi kolektyw East Clubbers, dj Adamus i Mafia Mike, C-bool, Clermont Ferrand, Rafael Lambert, Hazel, Omen, Karol XVII & MB Valence, V_Valdi, dj Hubertuse, dj Suhy, dj Brewka oraz Namteh. Adeptów sztuki miksowania będzie oceniał także Jacek Łukasiewicz, kielecki dj i producent muzyczny, związany z dawnym Radiem Planeta FM. W składzie jury znalazła się również jedna reprezentantka płci pięknej- światowej sławy niemiecka dj'ka Coco Fay.

Mistrzostwa Polski Pioneer Dj Championship to zatem nie tylko możliwość podziwiania zmagań najlepszych dj'ów w kraju, ale także okazja, by na żywo spotkać się z czołowymi przedstawicielami polskiej i zagranicznej muzyki klubowej.

Szczegółowy program mistrzostw można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.djmistrz.pl. Klub Gin- Ger znajduje się na parterze Galerii Korona przy ulicy Warszawskiej 26.

Justyna CERAZY
cerazy@echodnia.eu

Komentarze i opinie
Zakupy
reklama