Wydarzenia

Multikino - otwarcie

Multikino w Kielcach - wizualizacjaMultikino w Kielcach - wizualizacja (Fot. materiały prasowe)
Szczegóły imprezy:
Już w piątek, 8 czerwca w kieleckiej Galerii Korona zostanie otwarte Multikino. Z tej okazji przez weekend będą atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Będzie to 26 kino tej sieci, a zarazem, jak zapewnia Mariusz Spisz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Multikino, najnowocześniejszy multipleks w Kielcach z największą ilością sal kinowych w mieście.

Kieleckie Multikino będzie miało dziewięć sal wyposażonych w panoramiczne ekrany, cyfrowe projektory pozwalające na projekcje 3D oraz nowoczesny system dźwiękowy. - Chcemy, aby było również miejscem spotkań i różnorodnej rozrywki. Mieszkańcom poza najnowszymi premierami filmowymi zaoferujemy również koncerty, maratony, festiwale, transmisje sportowe, akademię filmową dla szkół oraz projekty dziecięce – podkreśla Mariusz Spisz.

Z okazji otwarcia Multikino przygotowało wiele atrakcji. Oprócz amatorów kinowych premier, wielka gratka czeka również fanów piłki nożnej. Będą oni mogli na wielkim ekranie zobaczyć transmisję meczu otwarcia EURO 2012 Polska – Grecja. Natomiast rodziny z dziećmi, Multikino zaprasza w sobotę i w niedzielę w godzinach, na Poranki filmowe oraz w godz. 12-17 gry i zabawy dla najmłodszych. – Będzie dmuchany zamek, basen z piłeczkami, kącik plastyczny, malowanie twarzy oraz studio zmywalnego tatuażu, pokaz kosmicznej mody – wylicza Bartosz Kuliński z Multikina. Dla wszystkich uczestników zwierzątka z baloników. Prawdziwą atrakcją jednak będzie spotkanie z ulubionymi przez dzieci postaciami z filmów „Madagaskar". Będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Lwem Alexem, Pingwinami Rico i Kawalskim.

Na drugą połowę czerwca Multikino planuje transmisje ćwierćfinałów i półfinałów UEFA EURO 2012, a 1 lipca mieszkańcy Kielc będą mogli zobaczyć na wielkim ekranie mecz finałowy.Z maluchem do kina

13 czerwca rozpocznie się cykliczny projekt Multibabykino, który jest kierowany do rodziców i ich niemowląt. W czasie cotygodniowego seansu w salach kinowych rozłożone będą przewijaki, pieluszki w każdym rozmiarze oraz chusteczki nawilżające. Ponadto rodzic może zostawić wózek w strzeżonych pomieszczeniach kinowych, a dla swojej pociechy otrzyma bezpłatnie nosidełko, w którym podczas seansu filmowego, dziecko będzie odpoczywało.
Więcej informacji o sieci Multikino można znaleźć na stronie www.multikino.pl.
Komentarze i opinie Zaloguj się lub utwórz konto aby dodać komentarz.
Zakupy
reklama