Wydarzenia

Pokaz mody z udziałem Magdy Swat

Magda SwatMagda Swat (Fot. Jakub Kaczanowski)
Bilety:

Wejściówki: panie – 5 złotych, panowie – 10 złotych. Wstęp dla osób powyżej 21 roku życia.

Szczegóły imprezy:
Pokaz mody z udziałem Magdy Swat, uczestniczki programu „Top model. Zostań modelką", licytacja wartościowych przedmiotów i konkursy z nagrodami – miedzy innymi te atrakcje czekają na uczestników charytatywnej imprezy, z której dochód trafi do szesnastoletniej Agnieszki Sroki z Sędziszowa.

- Agnieszka jest podopieczną „Fundacji z uśmiechem". Cierpi na porażenie mózgowe oraz na niedosłuch. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Dotychczas cały czas była rehabilitowana, ale wszystko, co było możliwe, już zostało zrobione – wyjaśnia Aleksandra Ścibisz z Grupy Charytatywnej „Waleczne Serca" Klubu Aktywnego Studenta, Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. – Teraz ma szansę na leczenie komórkami macierzystymi. Niestety koszty tej terapii są bardzo wysokie, wynoszą około 35 tysięcy dolarów.

W zdobyciu funduszy ma pomóc charytatywny pokaz mody, który odbędzie się w piątek, 27 kwietnia, w klubie UltraViolet w Kielcach. W programie imprezy znalazł się między innymi pokaz mody, w którym udział weźmie Magdalena Swat – uczestniczka pierwszej edycji programu „Top model. Zostań modelką", studentka drugiego roku administracji na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Magda oraz pozostałe modelki zaprezentują ubrania skórzane Soleil. Po pokazie kolekcja ta trafi na licytację. Dochód z aukcji zasili konto Agnieszki Sroki. Pod młotek trafią także inne przedmioty, w tym między innymi pióro posła Artura Gierady.

Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Będzie pokaz barmański w wykonaniu Łukasza Młynarskiego. Imprezę poprowadzi Krzysztof Kubalski z Kabaretu z Konopi.

- Zachęcamy wszystkich do udziału w pokazie, ponieważ w ten sposób możemy pomóc Agnieszce – podkreśla Aleksandra Ścibisz.

Charytatywny pokaz mody, klub UtraViolet w Kielcach, ulica Sienkiewicza 33, piątek, 27 kwietnia. Początek o godzinie 21.
Komentarze i opinie Zaloguj się lub utwórz konto aby dodać komentarz.