Wydarzenia

Prezentacja Korony Kielce

Szczegóły imprezy:
W sobotę, 23 lutego, Korona Kielce zainauguruję rundę wiosenną meczem z Legią Warszawa na Arenie Kielc. Dwa dni wcześniej odbędzie się natomiast wielka prezentacja drużyny w Galerii Korona, na którą mogą przyjść wszyscy kibice. Wstęp wolny.

W czwartek, 21 lutego w Galerii Korona już od rana wiele będzie się działo. Zadba o to T-Mobile, który zorganizuje specjalną strefę kibica. Tradycyjnie będzie można sprawdzić swoje umiejętności gry na konsoli PlayStation oraz rywalizować w inne gry zręcznościowe. Najmłodsi sympatycy „żółto-czerwonych" na pewno miło spędzą czas także w bawialni Happy Land, gdzie będzie można pomalować twarze w żółto-czerwone barwy.

Jednym z organizatorów prezentacji jest „Echo Dnia", w organizację imprezy aktywnie włączyło się Stowarzyszenie Kibiców Korony Kielce „Złocisto Krwiści". W specjalnie przygotowanym namiocie SKKK będzie można się zapoznać z działalnością organizacji oraz zapisać się do jej struktur. Kibice ze stowarzyszenia w czasie prezentacji przygotują także ogromną niespodziankę dla pozostałych sympatyków naszej drużyny.

O godzinie 16 w Galerii Korona nastąpi uroczyste otwarcie nowego Sklepu Kibica Korony. Na kibiców czekać będą atrakcyjne rabaty na zakup gadżetów oraz odzieży sponsora technicznego kieleckiego zespołu, czyli firmy Adidas.

Z kolei w restauracji sportowa Gin-Ger, w której sympatycy Korony będą mogli skorzystać z przygotowanych specjalnie na tę okazję rabatów.

Potem oczy sympatyków Korony zwrócone będą w stronę specjalnie przygotowanej sceny. To tam prowadzone będą liczne konkursy z żółto-czerwonymi nagrodami oraz voucherami od partnerów prezentacji. Nie zabraknie także występów artystycznych. W klimat Jamesa Bonda publiczność wprowadzi Małgorzata Nakonieczna, która razem z zespołem Andrzeja Piasecznego triumfowała w ostatniej edycji „Bitwy na głosy". Wystąpią również tancerki z Kieleckiego Teatru Tańca, które wykonają choreografię do utworu „Golden eye".

A później na scenie pojawią się już piłkarze. Pierwsi na scenę oczywiście wyjdą ci najmłodsi z koroniarskiej szkółki piłkarskiej, a następnie swój czas będzie miało bezpośrednie zaplecze pierwszej ekipy Korony, czyli drużyna Młodej Ekstraklasy. Około godziny 19 na scenie pojawią się już główni bohaterowie imprezy, czyli podopieczni Leszka Ojrzyńskiego. Zaprezentują się kibicom w dosyć niecodziennej dla siebie stylizacji. Oficjalnie przyjęci do klubu zostaną także nowi piłkarze, którym prezes Tomasz Chojnowski wręczy tradycyjne żółto-czerwone koszulki.

- Serdecznie zapraszamy kibiców w czwartek, 21 lutego, do Galerii Korona. Niech to będzie wielkie „żółto-czerwone" piłkarskie święto dla nas wszystkich – zachęca Paweł Jańczyk, rzecznik prasowy Korony.

/SAW/
Komentarze i opinie Zaloguj się lub utwórz konto aby dodać komentarz.