Wydarzenia

Targi Kielce: Dom, Ogród i Ty

Targi KielceTargi Kielce (Fot. archiwum)
Bilety:

Ceny biletów: normalny 12 złotych, ulgowy 6 złotych, dla młodzieży szkolnej, studenckiej oraz grup zorganizowanych młodzieży szkolnej powyżej 15 osób.

Szczegóły imprezy:
Materiały budowlane, okna, drzwi, dachy, meble, a także najmodniejsze rośliny ozdobne, architekturę ogrodową i kompleksowy przegląd rynku nieruchomości - to wszystko będzie można zobaczyć od 20 do 22 kwietnia w Targach Kielce na największej w południowo-wschodniej Polsce trzydniowej imprezie DOM, OGRÓD i TY i Twoje 4 Kąty.

Udział w targach zapowiedziało blisko 300 wystawców. Podczas wystaw zaprezentowany zostanie nie tylko szeroki zakres usług budowlanych, ale także wszystko to, co wiąże się z budową domów – oferty kredytowe, usługi najlepszych projektantów czy tak zwana wykończeniówka. Podczas targów DOM prezentują się producenci mebli, podłóg, zasłon, firan, dywanów, wanien SPA, tapet, farb czy materiałów dekoracyjnych. Od kilku już lat, można w Kielcach oglądać zaprojektowane i w pełni urządzone kuchnie oraz łazienki, a w punktach doradczych architekci służą fachową pomocą. Przedstawiane są też najnowsze trendy i technologie w urządzaniu kuchni i łazienek. Można także skorzystać z bezpłatnych porad architektonicznych, instalacyjnych i elektrycznych.

Adresatami targów nie są tylko producenci i wystawcy, ale przede wszystkim zwiedzający, dla których wystawa jest doskonałym źródłem informacji, sugestii i inspiracji. W ubiegłym roku targi odwiedziło 20 tysięcy osób.

Godziny otwarcia targów: piątek, 20 kwietnia: 12-18, sobota, 21 kwietnia: 10-18, sobota, 22 kwietnia: 9-17.
Komentarze i opinie Zaloguj się lub utwórz konto aby dodać komentarz.