Wydarzenia

Cyrk Korona

Cyrk KoronaCyrk Korona (Fot. materiały organizatora)
Bilety:

60 zł.dorosły
25 zł.dziecko do lat 18
110 zł.rodzinny (2 dorosłych+ 2 dzieci do lat 10)

Szczegóły imprezy:

 Po ubiegłorocznym sukcesie spektaklu "Niech Żyje Cyrk!", Cyrk Korona we współpracy z  najlepszymi artystami i choreografami z całego świata przedstawia nowe widowisko pt. "Fabryka Śmiechu". W trakcie tournée największy cyrk w Polsce planuje wystawić ponad 250 spektakli w blisko 150 miastach na terenie całego kraju.

Cyrk Korona odwiedzi:

3.08 Kraśnik - ul. Oboźna - 16.00
4.08 Świdnik - ul. Kusocińskiego obok Kauflandu – 16.00

5.08 - Łęczna - ul. Staszica - 17:30

6.08 - Lubartów - ul. Lubelska obok Tesco - 17:30

7.08 - Parczew - Targowisko ul. Ogrodowa - 17:30

8.08 - Lublin - ul. Rusałka - 18.00
9.08 - Lublin - ul. Rusałka – 18.00

10.08 - Krasnystaw - Targowisko ul. Rzeczna - 17.00
11.08 - Chełm ul. Lutosławskiego – 16.00

Nazwa programu "Fabryka Śmiechu" jest nawiązaniem do radości, uśmiechu oraz humoru niesionego przez cyrkowych aktorów. Spektakularne widowisko zostało stworzone w taki sposób, by docierało do odbiorców w każdym wieku. W widowisku występują utalentowani artyści z Hiszpanii, Włoch, Czech, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, oraz Polski. Na scenie królują kolorowe kostiumy, nowoczesne światła, współgrająca z występami muzyka, oraz  sprawność i sztuka cyrkowa na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie te elementy tworzą spektakl pełen niezwykłych i zaskakujących, czasami nawet szokujących pokazów. Publiczność na scenie Cyrku Korona będzie mogła podziwiać utalentowanych aktorów cyrkowych z różnych zakątków świata. Wśród tegorocznych propozycji programowych znalazły się m.in.: pokaz ekwilibrystyczny na wałkach, tajemnicze transformacje, ring trapez, napowietrzne akrobacje w sieciach, oraz wspaniali polscy komicy - Mr. Chap, oraz debiutujący Mr. Hot Dog. 

W największym cyrku w Polsce nie mogło również zabraknąć wspaniałych zwierząt. Po raz pierwszy w Polsce można będzie oglądać iluzję z udziałem białego tygrysa. Ponadto wystąpią:  białe lwy, foki, wielbłądy, konie arabskie, coby i fryzyjskie, zebry, lamy, dromadery, kuce, małpy, byk szkocki, oraz kozy, gęsi, koguty.

 Bilety na spektakle Cyrku Korona dostępne są on-line na stronie  www.cyrk-korona.com.p

Komentarze i opinie Zaloguj się lub utwórz konto aby dodać komentarz.