Wydarzenia

Koncert Kamila Bednarka

  • Koncerty
  • Magda1
Koncert Kamila BednarkaKoncert Kamila Bednarka (Fot. materiały organizatora)
Bilety:

30 zł.
35 zł.

Szczegóły imprezy:
KAMIL BEDNAREK swoje pierwsze kroki muzyczne stawiał w formacji StarGuardMuffin. Zespół powstał w Brzegu, w maju 2008 roku. Zespół dużo koncertuje, bierze udział w wielu festiwalach, na których sięga po liczne nagrody – „Rock Reggae Festiwal” w Brzeszczach (sierpień 2008), wyróżnienie na „Muzycznej Jesieni” w Grodkowie (listopad 2008), Grand Prix na „Famie” w Świnoujściu czy zwycięstwo na „II Dniach Młodzieży” w Dobrym Mieście (sierpień 2009), wyróżnienie na festiwalu „ZMRock” w Nidzicy, nagroda specjalna podczas imprezy „Reggae na Piaskach” w Ostrowie Wielkopolskim.
Zespół medialny rozgłos SGM zawdzięcza swojemu frontmanowi – KAMILOWI BEDNARKOWI, który zdobył II miejsce w III edycji programu „Mam talent!” w TVN.


W maju 2012 roku Kamil Bednarek wraz ze swoją 16-osobową drużyną z Brzegu zwyciężył w programie „Bitwa na głosy”, na antenie TVP2, pozostawiając w pokonanym polu wielu zasłużonych polskich wykonawców. Przez cały czas zespół dużo koncertuje po całej Polsce, pojawiając się m.in. trzykrotnie na Festiwalu w Ostródzie (2011-13), dwukrotnie w Jarocinie (2011, 2013), jednokrotnie na Brzeszcze Rock Reggae Festiwal oraz na Przystanku Woodstock, gdzie w 2013 roku, na Dużej Scenie otwierał cały Festiwal. Pod koniec sierpnia 2012 roku formacja wystąpiła na reaktywowanym Festiwalu w Sopocie, jako gość specjalny, wykonując łącznie 5 autorskich kompozycji. W latach 2012-13 zespół wziął udział w koncertach Top Trendy w Sopocie, z racji dużej sprzedaży swoich płyt. Równolegle powstawały nowe kompozycje, co zaowocowało wydaniem w listopadzie 2012, przez wrocławską firmę Lou & Rocked Boys płyty, zatytułowanej „Jestem”. Było to pierwsza w dyskografii młodego artysty pozycja, wydana pod szyldem BEDNAREK. Nowy album został wyjątkowo ciepło przyjęty, zarówno przez krytyków, jak i publiczność. Utwory takie jak „Jestem sobą…”, „Think About Tomorrow”, nastrojowa „Cisza” czy własna wersja starego przeboju Marka Grechuty „Dni, których nie znamy” stanowią na dzisiaj muzyczną wizytówkę wykonawcy. Koncerty są bardzo energetyczne, a sam Kamil Bednarek jest mistrzem w nawiązywaniu kontaktu z publicznością…
SKŁAD:
Kamil Bednarek – wokal, saksofon
Piotr „Piter” Bielawski – gitara
Piotr „Zwierz” Stanclik – bas
Radek Szyszkowski – instrumenty klawiszowe
Maciek Pilarz – perkusja
Komentarze i opinie Zaloguj się lub utwórz konto aby dodać komentarz.
Zakupy
reklama