Wydarzenia

Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Moto Zauro Music

Muniek StaszczykMuniek Staszczyk (Fot. ZOOM)
Bilety:

Koszt uczestnictwa w Moto Zauro Music 2012 wynosi 50 złotych dla kierowcy plus 30 złotych dla pasażera - w cenie miejsce parkingowe, miejsce na polu namiotowym i udział we wszystkich imprezach. Wejściówka na koncerty będzie kosztować 30 złotych za jeden dzień.

Szczegóły imprezy:
Sierpniowy zlot motocyklistów z całej Polski i Europy w Bałtowie stał się już tradycją. Klub motocyklowy Ostrowiec Prospect Gremium MC już po raz piąty organizuje w dniach 3, 4 i 5 sierpnia na terenie JuraParku w Bałtowie imprezę pełną huku motorów i dobrej muzyki.

Uroczyste otwarcie zlotu zaplanowane jest na piątek 3 sierpnia o godzinie 16.45. W godzinach 17 – 19 uczestnicy zlotu będą mogli posłuchać muzyki na żywo w wykonaniu Bullshit Baby i Crankshaft. Po godzinie 21 na scenie wystąpi gwiazda wieczoru polska grupa punkrockowa The Bill.

PARADA, MODLITWA I KONCERTY

Sobotnia część zlotu rozpocznie się od parady motocykli, która wyruszy o godzinie 10 w stronę Klasztoru Oblatów na Świętym Krzyżu, gdzie odprawiona zostanie msza święta za motocyklistów. Po powrocie – w godzinach 14 – 16 – już na terenie JuraParku odbędą się konkursy sprawnościowe z nagrodami, a zaraz po nich koncerty kapel Na zewnątrz, Crusher i Live. Gwiazdą sobotniego wieczoru jest zespół T. Love. Całość zakończą pokazy sztucznych ogni oraz „seks – niespodzianka".

JAJECZNICA Z JAJA DINOZAURA

W niedzielny poranek już tradycyjnie odbędzie się wspólne smażenie na scenie regeneracyjnej jajecznicy z „jaja dinozaura". Podczas trzydniowej imprezy Moto Zauro Music 2012 organizatorzy przewidzieli ponadto konkursy z nagrodami zwiedzanie Parku Jurajskiego, spływ kajakami, zwiedzanie „zwierzyńca Bałtowskiego", jazdę konną, jazdy rollercoasterem, wybory Miss Mokrego Podkoszulka i wspólne ognisko.

Nad bezpieczeństwem zabawy czuwać będzie ekipa medyczna, dodatkowo park maszyn będzie monitorowany 24 godziny na dobę, a każdy uczestnik zlotu otrzyma koszulkę zlotową i znaczek.

 Paulina SADOWSKA
sadowska@echodnia.eu

Komentarze i opinie Zaloguj się lub utwórz konto aby dodać komentarz.