Wydarzenia

Sylwester 2012/2013 w restauracjach i hotelach w Ostrowcu

Szczegóły imprezy:
Hotel Magnat w Jacentowie koło Ostrowca zaprasza na szampański wieczór, który zaplanowany jest w dwóch salach tanecznych. Zagrają w nich DJ J-Zer oraz zespół Concord. Zabawę sylwestrową organizuje także restauracja Novum na Sudole, w której zagra zespół Szarotka. Cena w obydwu lokalach za parę wynosi 400 złotych. Za sylwestra w Gościńcu Smyków trzeba zapłacić 370 złotych od pary. Organizator zapewnia dowóz autokarem, pięć dań i orkiestrę Market. Z kolei Wichrowe Wzgórza przy ulicy Opatowskiej 126 zapraszają na sylwestra przy muzyce zespołu Trio Masters – w cenie 250 złotych od pary. Restauracja Pasja przy ulicy Samsonowicza 11 organizuje bal sylwestrowy w cenie 399 złotych od pary – tak zagra zespół Sukces.

W hotelu Red przy ulicy Kuźnia 75 w Ostrowcu trzeba za zabawę zapłacić 420 złotych za parę – tam zagra zespół Riva Band. W hotelu Panorama w Jędrzejowie wystąpi zespół Komfort, a cena za parę to 380 złotych - taką samą cenę oferuje restauracja Regesa przy ulicy Sandomierskiej w Ostrowcu.

Chata Magnolia przy ulicy Kilińskiego 57 organizuje noc sylwestrową w cenie 350 złotych za parę. Zapewnia dania gorące, przystawki, butelkę alkoholu oraz zespół Mega Play. W Pałacu Tarnowskich przy ulicy Kuźnia 54 trzeba zapłacić 400 złotych. W cenę wliczone są dania gorące, przystawki, pół litra alkoholu oraz szampan na cztery osoby, wystąpi zespół Vivat. Ostrowiecki hotel Gromada przy alei 3 Maja oferuje sylwestra w cenie 360 złotych.
Komentarze i opinie Zaloguj się lub utwórz konto aby dodać komentarz.
Zakupy
reklama