Wydarzenia

Sylwester na placu Jagiellońskim z DJ-ami

Kalwi &Remi. Kalwi &Remi. (Fot. internet)
Bilety:

wolny

Szczegóły imprezy:
W sobotę tłumy radomian przyjdą pewnie na miejskiego sylwestra na placu Jagiellońskim. Na dyskotece pod chmurką gości bawić będą DJ-e i duet Kalwi &Remi.

Sylwester wraca na plac Jagielloński. W ubiegłym roku Nowy Rok radomianie witali na placu przed Łaźnią, bo przed teatrem trwała budowa. Miasto zaprasza już o godzinie 20. Na scenie przed teatrem wystąpią diżeje, którzy poprowadzą dyskotekę, a na deser wystąpi zespół Kalwi&Remi.

Duet powstał w 2003 roku, a jego założycielami byli didżeje radiowi Krzysztof Kalwat (Kalwi) i Remigiusz Pośpiech (Remi). Pierwszym przebojem duetu stał się singiel "Explosion". Zyskał on dużą popularność nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach Europy. Kolejny singel, "Imagination", również okazał się sukcesem. Jeszcze w tym samym roku duet po raz pierwszy wystąpił na Ibizie i nawiązał współpracę z Blank & Jones. Przez ponad dwa lata muzycy koncertowali w klubach na całym świecie, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Niemczech. Kolejny album, „Elektro", zawierał przebój "Made in USA". W 2007 roku Kalwi & Remi rozpoczęli nadawanie swojej audycji Eska Live Rmx na antenie Radia Eska. W 2008 roku zremiksowali utwór "Nie będę Julią" zespołu Wanda i Banda. Na początku 2009 roku duet nagrał piosenkę "Lips" we współpracy z Gosią Andrzejewicz. W kwietniu 2011 ukazał się kolejny album Kalwi & Remi, „Kiss Me Girl", promowany singlem "Girls".

O północy będzie pokaz fajerwerków i pokaz laserowy. Zabawa ma się skończyć o 1.30, a gości odwiozą specjalne autobusy. Wstep na zabawę jest wolny
Komentarze i opinie Zaloguj się lub utwórz konto aby dodać komentarz.