Wydarzenia

Dzień Kobiet w CH Plaza

Dzień Kobiet w CH PlazaDzień Kobiet w CH Plaza (Fot. mat. org.)
Szczegóły imprezy:
Konkurs na najmodniejszą stylizację, metamorfozy oraz koncert akustyczny to główne atrakcje zbliżającego się Dnia Kobiet w CH Plaza Rzeszów. Dodatkowo na wszystkie panie będzie czekało wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Podczas Dnia Kobiet w CH Plaza Rzeszów dla wszystkich pań przygotowano konkurs na najmodniejszą stylizację. W godzinach od 12:00 do 16:00 fotograf będzie robił zdjęcia klientkom chcącym wziąć udział w zabawie. Zdjęcia zostaną zamieszczone na profilu Centrum na Facebooku. Tam też odbędzie się głosowanie na najmodniejszą stylizację. Do wygrania są m.in. bony na zakupy o wartości 100, 200 i 300 zł, biżuteria ufundowana przez salon Fugart o wartości 225 i 100 zł oraz bilety do Klubu Wytwórnia.

Dodatkowo przez cały dzień w CH Plaza Rzeszów będzie można skorzystać z porady dietetyków, wykonać analizę składu ciała i zobaczyć metamorfozy klientek Centrum. Do wygrania w konkursach będą zestawy kosmetyków, vouchery na zabiegi kosmetyczne oraz szkolenia strzeleckie dla kobiet.

Główną atrakcją Dnia Kobiet w CH Plaza Rzeszów będzie wyjątkowy Koncert Akustyczny. Odbędzie się on o godzinie 15:00 i 17:00. Na scenie wystąpi rzeszowski duet – Sabina Kurek-Delikat i Kuba Prachowski. Wstęp na koncert jest darmowy.

Dodatkowo atrakcjom w CH Plaza Rzeszów towarzyszyć będą , podczas których będzie można kupić wyjątkowy prezent z okazji Święta Kobiet.

Program:
godz. 12-16 -- Konkurs na najmodniejszą stylizację
godz. 15 i 17 - Koncert akustyczny Sabina Kurek-Delikat i Kuba Prachowski
godz. 20.30 - Stand Up na żywo - Łukasz Błąd z legendarnego zespołu Kaczka pchnięta nożem

Targi rękodzieła artystycznego (w piątek i sobotę (7 i 8 marca) w godzinach od 10:00 do 20:00)
Komentarze i opinie Zaloguj się lub utwórz konto aby dodać komentarz.