Wydarzenia

Kino Kobiet w Heliosie. Mamy bilety :-)

Wielki Gatsby w Kinie Kobiet. Wygraj biletyWielki Gatsby w Kinie Kobiet. Wygraj bilety (Fot. Fot. materiały dystrybutora)
Szczegóły imprezy:
W czwartek zapraszamy Was na Kino Kobiet w Heliosie w Outlet Park Szczecin. Tym razem zostanie wyemitowany film "Wielki Gatsby". Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia!

- Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz w sali kinowej – zapowiadają organizatorzy.

Czwartkowe Kino Kobiet rozpocznie się o godzinie 18.30. Pokazany zostanie "Wielki Gatsby".

_________________________

Mamy dla Was zaproszenia!

Do wygrania dwa podwójne zaproszenia na czwartkowe kino kobiet.
Aby wygrać jedno z nich prosimy odpowiedzieć na pytanie jaki jest ulubiony film z Leonardo DiCaprio i krótko opisać dlaczego właśnie ten.

Odpowiedzi prosimy wysyłać mailem na adres katarzyna.sienkiewicz@mediaregionalne.pl

Na Wasze maile czekamy do dzisiaj (środa) do godziny 22. Zwycięzców powiadomimy mailem zwrotnym. Bilety będą do odebrania w redakcji Głosu Szczecińskiego (ul. Nowy Rynek 3) w czwartek w godzinach 10 - 18.

W temacie maila prosimy wpisać KINO KOBIET KONKURS. Prosimy także o podanie imienia i nazwiska.

_________________________

Wielki Gatsby, romans, USA, Australia, 2013, reż. Baz Luhrmann, wyst. Leonardo DiCaprio, Isla Fisher, Carey Mulligan, Joel Edgerton, Jason Clarke, Tobey Maguire

- Na co dzień wiecznie w biegu, jak nie praca to dom. Czas na zmiany. Kino Kobiet to właśnie ten czas aby spotkać się z przyjaciółką w miłej atmosferze - zapraszają organizatorzy.

Najbliższe spotkanie z kobiecego cyklu rozpocznie się o godz. 18.30 w czwartek, 23 maja w Kinie Helios w Outlet Park Szczecin.

- Na pokazie Pani Małgorzata Krawczyk zapozna nas z interaktywnym procesem jakim jest coaching, opowie kim jest coach i w jaki sposób można nim zostać - zapowiadają organizatorzy. - Pani Gosia wcieli się w rolę superwizora, poprowadzi krótki trening, w którym pomoże wybrać właściwe rozwiązanie.

Atrakcje w holu kina m.in.:

degustacja jogurtów stoisko z hostessami i dermokonsultacjami"Fotobudka" wszystkim Paniom wykona pamiątkowe zdjęciawsłasnoręcznie robiona biżuteria„Mary Kay" wykona Paniom luksusowy makijaż oraz zabieg pielęgnacji dłoni.

Do wygrania atrakcyjne nagrody. Dla każdej p organizatorzy przygotowali upominki od sponsorów.


Komentarze i opinie Zaloguj się lub utwórz konto aby dodać komentarz.
Zakupy
reklama