Wydarzenia

Dni Tarnobrzega 2013

Dni Tarnobrzega 2013. KultDni Tarnobrzega 2013. Kult (Fot. Oficjalna strona zespołu)
Szczegóły imprezy:
Gwiazdami tegorocznego święta miasta będą Kult, Kora i Weekend. Ale atrakcji – nie tylko muzycznych – będzie znacznie więcej.


Tegoroczne Dni Tarnobrzega na terenach zielonych nad Wisłą zapowiadają się bardzo atrakcyjnie. Trzydniowe święto miasta – w dniach 24-26 maja - wypełnione będzie koncertami artystów reprezentujących różnorakie gatunki muzyczne.

- Zapraszam wszystkich mieszkańców miasta oraz okolic Tarnobrzega na tereny zielone nad Wisłą. Zapowiada się niezwykle atrakcyjny weekend - mówi Norbert Mastalerz, prezydent Tarnobrzega.

RÓŻNE RODZAJE

Podczas trzydniowej imprezy nad Wisłą tradycyjnie nie zabraknie solidnej dawki muzyki. W piątek, 24 maja, od godziny 18 na scenie wystąpią: Exsilium (rock), Raggafaya (reggae) oraz Lemon (zwycięzcy trzeciej edycji telewizyjnego show Must Be The Music). W sobotę, 25 maja, od godziny 17 usłyszymy: Le Moor, Atmasferę i Kult z Kazikiem Staszewskim na czele. W niedzielę, 26 maja, impreza rozpocznie się o godzinie 16. Tego dnia odbędą się koncerty: PullOver, Weekend i „Ona tańczy dla mnie", BRAKiM oraz Kory.

MOC IMPREZ TOWARZYSZĄCYCH

Uczestnicy Dni Tarnobrzega będą mogli wybierać nie tylko spośród propozycji muzycznych. Dla najmłodszych przygotowano wesołe miasteczko, urządzenia zabawowe, stoisko umożliwiające skorzystanie z gier komputerowych.

W niedzielę od godziny 10 na scenie zaprezentują się tarnobrzeskie przedszkolaki. Dzieci będą mogły także sprawdzić na stoisku Tarnobrzeskich Wodociągów, jak wygląda proces przygotowania wody, która w finalnym efekcie wypływa z naszych kranów oraz wziąć udział w turnieju motoryzacyjnym, zorganizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu.

Grzegorz LIPIEC
lipiec@echodnia.eu


Komentarze i opinie Zaloguj się lub utwórz konto aby dodać komentarz.