Wydarzenia

Cyrk Europa

Jedną z atrakcji będzie pokaz tresury reniferów.Jedną z atrakcji będzie pokaz tresury reniferów. (Fot. archiwum)
Szczegóły imprezy:
W czwartek, 16 sierpnia o godzinie 18 przy skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Reja we Włoszczowie odbędzie się wielkie widowisko z udziałem popularnego Cyrku Europa. Dzień wcześniej, w środę cyrk wystąpi w Kielcach przy ulicy Klonowej.

Cyrk Europa pod dyrekcją Daniela Woźniaka to jeden z trzech największych polskich cyrków. Działa od 2006 roku i dostarcza rozrywki dla całej rodziny. - Sezon 2012 to kolejny nowy program w międzynarodowej obsadzie, który sprawia, że dorośli przypominają sobie dzieciństwo, a dzieci mają okazję poczuć magię prawdziwego cyrku – mówi Mariusz Podedworny z Biura Promocji Cyrku Europa.

Jak na tradycyjny cyrk przystało, na arenie nie może zabraknąć zwierząt. W pokazach przyjaźni człowieka i zwierzęcia, trenerzy zaprezentują publiczności między innymi: tygrysy bengalskie, renifery, białe koniki walijskie, kozy, owieczki, psy, kucyki szetlandzkie, a także egzotyczną krowę o imieniu Dakota, która ponoć podbija serca najmłodszych widzów.

- Jedyne w Polsce persze, czyli spektakularne ewolucje na wysokich masztach, przedstawią Henia i Dariusz – duet, który w ostatnich latach można było oglądać wyłącznie na arenach najlepszych cyrków europejskich. Mrożące krew w żyłach napowietrzne akrobacje na szarfach i ring-trapezie zaprezentuje utalentowana akrobatka z Ukrainy - Elmira. O dobry humor publiczności zadba znakomity polski komik - clown Rico – zdradza Mariusz Podedworny.

Cyrk Europa jest kolejnym po Cyrku Zalewski, który występował we Włoszczowie 26 kwietnia. Spektakl w wykonaniu Zalewskich cieszył się dużym zainteresowaniem włoszczowian. Czy Cyrk Europa również przyciągnie tłumy na osiedle Reja?

Dla osób, które w czwartek, 16 sierpnia pierwsze zgłoszą się do redakcji „Echa Dnia" we Włoszczowie (Plac Wolności 32, pierwsze piętro), mamy trzy darmowe kupony upoważniające do odbioru w kasie cyrku bezpłatnych zaproszeń. Biuro jest czynne od godziny 9.

/rab/
Komentarze i opinie Zaloguj się lub utwórz konto aby dodać komentarz.
Zakupy
reklama