Wydarzenia

Dni Włoszczowy z grupą Kombii

Zespół KombiiZespół Kombii
Bilety:

Wstęp wolny

Szczegóły imprezy:

Legendarna grupa rockowa Kombi Grzegorza Skawińskiego, która wylansowała przeboje: „Gdzie jesteś dziś”, „Awinion”, „Pokolenie”, będzie gwiazdą tegorocznych Dni Włoszczowy. To największa w powiecie impreza masowa roku, organizowana od kilkunastu lat w ostatni weekend wakacji przez gminę i Dom Kultury. W tym roku rozpocznie się nietypowo, bo w piątek 27 sierpnia i potrwa, jak zwykle, dwa dni.

Wystąpi kilka gwiazd polskiej sceny muzycznej i kabaretowej. Przed koncertem Kombi, który rozpocznie się około godziny 20, zaprezentuje się znany zespół hiphopowy Grupa Operacyjna. Piątkowy wieczór zakończy koncert włoszczowskiego zespołu rockowego F-Band - impreza 27 sierpnia zacznie się o godzinie 16 i potrwa o 1 w nocy. W sobotę drugi dzień świętowania Dni Włoszczowy. Początek już o godzinie 13. O 17.30 w muszli koncertowej wystąpi kabaret Weźrzesz - finalista tegorocznego Przeglądu Kabaretów PAKA.

O godzinie 20 odbędzie się koncert grupy Sing Sing, która wykonuje utwory Maryli Rodowicz. Tuż przed północą obejrzymy tradycyjny pokaz sztucznych ogni, a potem rozpocznie się dyskoteka pod gwiazdami, która zakończy się o godzinie 2 w nocy. Dodatkowymi atrakcjami Dni Włoszczowy będą, jak co roku, wesołe miasteczko, garmażerka oraz konkursy z nagrodami.

 

 

Komentarze i opinie Zaloguj się lub utwórz konto aby dodać komentarz.